Fonxion Saç Bakım Ürünleri
Güçlü ve Canlı Saçlar için Kalıcı Etki..
1/1 Toplam 1 ürün..
 
 
  1. Günlük Bakım Şampuanı
     

    Saçınıza Kaybettiği Fonksiyonları Geri Kazandırın ! FONXION Günlük Bakım Şampuanı Saç köklerine doğrudan nüfus ederek saçın güçlenmesini sağlar.  Saç ve saç derisinin nem ve yağ dengesini koruyarak, kuruluk, pullanma, kaşıntı gibi sorunların çözümüne yardımcı olur.  Saçlara sağlıklı görünüm, canlılık, parlaklık ve dolgunluk kazandırır...

    25.00TL
    Ücretsiz Kargo

Bakım Şampuanı

Bakım Şampuanı

Bayanların %90'ı ve Erkeklerin % 70’ inin belli bir dönemden sonra büyük kâbusu olan saç dökülmeleri, Fonksiyonel Teknolojisi kullanılarak üretilen FONXION Saç Bakım Seti ile yeni bir etki kazanmıştır.

Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Çözüm için..

Fonxion Saç Bakım şampuanı, içerisinde bulundurduğu yoğun mineraller ve doğal bitkisel yağlar sayesinde saç derisinin yeniden nefes almasını sağlayarak, saçlarınızın eski güçlü görünümünü kazanmasına yardımcı olur.

Fonxion Saç Bakım şampuanı sayesinde, saçlarda oluşan kepeğe etkili bir çözüm bulabilirsiniz. Özellikle de, şehir hayatından dolayı  yıpranmaya yüz tutan pek çok saç, Acvit Bioro Özel Saç Bakım şampuanı sayesinde daha bakımlı bir görünüm kazanır.

Durulanma aşamasında saçlarınıza masaj yaparak uyguladığınız takdirde etkili sonuçlar elde edeceğiniz Fonxion Saç Bakım Şampuanı sayesinde, bakımlı, güçlü ve dolgun  görünümdeki saçlara sahip olabilirsiniz.